Medová past

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Plus - 2012
ISBN: 978-80-259-0133-5

Plus (2012) 978-80-259-0133-5 312

Jednoho letního podvečera záhadným způsobem zmizí sedmiletý chlapec. Několik dní poté zahyne pod koly neznámého vozu lotyšská dělnice. Jakkoli je to nepravděpodobné, postupem času se ukáže, že obě tragédie spolu těsně souvisí. Policejní vyšetřovatel Cato Isaksen má z tohoto dvojitého případu noční můry. Čtenáři si v kriminálním románu Unni Lindellové užijí napínavou a rafinovanou zápletku a navíc se dozvědí mnoho zajímavého o současném Norsku. (Založil/a: al-ma)

Unni Lindell Unni Lindell
*03.04.1957

Tereeeza
  20. 3. 2016, 20:14
Je škoda, že nejsou vydané i předchozí díly, protože začátek tohoto prozradí poměrně podstatné informace 'co se dělo dříve'. Každopádně má knížka spád, krátké kapitoly nutí otáčet stále dál. V průběhu si člověk tvoří hypotézy a něco se dá tipnout, ale skutečně rozhřešení dostanete až v závěru. Na můj vkus zde bylo poměrně dost hlavních postav, dost široký tým vyšetřovatelů. Tím byl na každého minimální prostor a já si k nikomu nevytvořila téměř žádný vztah.
Ale jako detektivka to splnilo víceméně má očekávání a jsem spokojená.
jarin58
  9. 11. 2013, 11:11
Výtečná detektivka,po začátku než jsem se dokázal zorientovat jmény měla spád,není míst bez napětí.Už se těším na další.
Vera_28
  23. 4. 2014, 10:21
Kniha se mi líbila, prostředí v ní bylo pěkně vykreslené, děj popsaný přehledně a logicky, ale čekala jsem od ní víc napětí. Například od knih Jo Nesbo se nemůžu odtrhnout, tady se mi to nestalo. Kdo je vinen, bylo zde předvídatelné. Chyběla mi zde osoba, která by celý děj převrátila tak, abych zalapala po dechu. :-) U mnohé se člověk nedozví, jak dopadne. Knihu od této autorky si možná... ještě někdy půjčím, ale nejprve vyzkouším jiného autora.