Jak zabít Kupida

Jak zabít Kupida

Argo - 2012
ISBN: 978-80-257-0734-0

Argo (2012) 978-80-257-0734-0 296

Začínající spisovatel Alex by pro svou učitelku Siobhan udělal cokoliv. Posílá jí erotické vzkazy, nosí jí květiny, kupuje jí drahé prádlo a značkové oblečení - za její vlastní peníze. Postává pod jejími okny, vyhrožuje jejímu bývalému příteli, maže z jejího počítače emaily, které hrozí, že by mohly zhatit jeho plány. Nedělají snad tohle všichni zamilovaní? Tohle přece není stalking - to je láska. Vyděšené Siobhan se nakonec podaří Alexe odradit, jenže vzápětí zjišťuje, že už bez něho nedokáže žít… a rozhodne se pomstít. Z oběti se stává stalker, ze stalkera oběť. Je v lásce opravdu vše dovoleno, včetně vraždy?

Příběh plný absurdních situací, nepředvídaných zvratů i temného humoru střídavě vypráví stalker a jeho oběť. Překvapivý závěr s kuriózním happy endem je ujištěním, že pro každého se najde životní partner, bez ohledu na to, jak vyšinutý je. (Založil/a: al-ma)

DBomm
  24. 6. 2015, 22:09
Na začátku mi přišla trošku utahaná, netrpělivě jsem čekala kdy se tam něco pořádaného stane... ale po par kapitolách nabral děj rychlý spád. Často se tam objevovaly části, které by me ve snu nenapadly. Velice povedená kniha.