Jak se zbavit Matthewa

Jak se zbavit Matthewa
Originální název: Getting Rid of Matthew

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-593-3

Baronet (2012) 978-80-7384-593-3 352

Helena si nikdy nepředstavovala, že se stane milenkou ženatého muže. V životě toužila po třech věcech: dobře placené práci, vlastním bytě a muži, který by patřil jenom jí. Ve svých devětatřiceti letech je ale pořád jen osobní asistentkou (= sekretářkou, co si budeme namlouvat) s tak malým platem, že si může dovolit jen pronajatý dvoupokojový byt s trhlinou ve stropě a vlhkou koupelnou. A co se týká muže – ano, našla si milujícího, žádoucího a oddaného partnera… Jenže je manželem jiné ženy a navíc trojnásobným otcem, takže pro ni má jen několik ukradených večerních hodin každé pondělí, středu a čtvrtek. Znovu a znovu, rok za rokem… Jednoho dne se však Matthew nečekaně objeví na Helenině prahu s kufry u nohou. Začíná se psát úplně nová kapitola jejího života – ale pod heslem Jak se zbavit Matthewa! (Založil/a: Snicketka)

Jane Fallon Jane Fallon
*09.12.1960