Můj příběh nekončí

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Terra - 2012
ISBN: 978-80-902282-7-6

Terra (2012) 978-80-902282-7-6 277

Kniha je autobiografie muže, jenž svým uměním pomohl zažehnout revoluci v českém fotbale, bezprostředním chováním získal obyčejné fanoušky a žertováním rozesmál půlku republiky.Můžete se začíst do pohádkového příběhu fotbalového klauna, básníka a génia, který prošel celý svět, ale nakonec pochopil, že poklad leží doma přede dveřmi. Pavlu Horváthovi bylo čerstvě 36 let, když s Viktorií Plzeň získal senzační titul. Větší šok česká liga nezažila snad sto let. (Založil/a: Rosta79)

ROB33
  20. 6. 2014, 15:52
Můj příběh nekončí je zajímavé čtení o člověku, který v "důchodovém" věku dokázal hrát fotbal na TOP úrovni. Je tak trochu symbolem či vzorem sportovcům, kteří ještě nechtějí končit i když už mají třeba i svůj zenit za sebou.
thierry
  2. 1. 2013, 9:59
Pavel je jedním z důvodů, proč můžu hrdě říkat, že jsem plzeňák a fanoušek Viktorky a díky téhle skvělé knížce v mých očích ještě víc stoupnul jako výjimečný člověk a fotbalista. Právě on je jedním z hlavních strůjců neopakovatelných zážitků, které už mně a spoustě dalších lidí nikdo nevezme a které pořádně doceníme až za pár let. Jediné o co mě tahle knížka připravila, jsou iluze o profesionalitě fotbalistů, protože alkohol a pařby tvoří její opravdu velkou část. :D
j.g.konecny
  9. 1. 2013, 19:12
Čtivě popsaná zajímavá kariéra, která jak doufám, ještě nekončí. Jen je škoda, že šotek nás (nebo jen mně), připravil o začátek povídání o Kollerovi.
kovaja
  25. 11. 2013, 6:55
Po přečtení téhle vynikajícím způsobem vykreslené biografie v mých očích stoupl Horvi o 100%.Velká škoda až tenhle borec odejde do důchodu,,doufám v jediné-že zůstane u fotbalu na nejvyšší úrovni aspoň jako trenér:-)))
luksik7
  11. 9. 2013, 16:02
Kniha je velmi vtipná a zajímavá, přečetl jsem jí za dva dny. Pavel Horváth nikdy nezklame jako fotbalista, ani jako jeho nekončící příběh.