Angličtina pro samouky a jazykové kurzy

Angličtina pro samouky a jazykové kurzy Originální název: Angličtina pre samoukov a pre jazykové kurzy

Aktuell - 2005
ISBN: 80-89153-15-1

Aktuell (2005) 80-89153-15-1 324

Kniha angličtiny pro samouky a jazykové kurzy, se kterou můžete za cca 15 týdnů vylepšit svou angličtinu z nuly na přibližně 2000 slov. Je tu však hned několik ALE. V první řadě to není učebnice napsaná rodilými mluvčími. Dále není ilustrovaná, což sice není příliš podstatné, ale přece jen vizualizace při učení pomáhá. Také není zaměřená na procvičení konverzace (asi proto, že je hlavně pro samouky?) Celkově bych tuto učebnici charakterizovala spíš jako „nudnou klasiku“. Moderní a efektivní samo/výuku od ní moc nečekejte. Pokud Vám ale nevadí, biflovat se s každou kapitolou mnoho nových slovíček a frází - směle do ní. Pro zopakování gramatiky také není špatná. Pro samouky se však určitě prodávají i lepší učebnice.
Klady: 1x CD (nahrané rodilými mluvčími), anglicko-český a čj-aj slovníček s výslovností v obou částech slovníku, poměrně zajímavá témata (např. Letters, Company profile, Applying for a job, In a bank, na začátku i základní My family). (Založil/a: Michaela90CZ)