Unesena stínem

Unesena stínem
Originální název: Claimed by Shadow
Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-599-5

Baronet (2012) 978-80-7384-599-5 376

Jasnovidka Cassie Palmerová zdědila nové magické schopnosti — včetně možnosti cestování časem. Přináší to s sebou ale velkou odpovědnost, kterou by raději neměla. Najednou je z ní nejžádanější dívka ve městě, jak se ji celá řada upírů, duchů a mágů snaží přesvědčit, přinutit nebo svést, aby se přidala na jejich stranu — a s ní i její magie. Jeden z upírských mistrů se však předtím, než na ni vznese svůj nárok, ani nezeptá, co Cassie chce. Nechal vytvořit kouzlo, které ji k němu váže, ona ale neví, jestli to, co k němu cítí, je skutečné – nebo zda si to jen představuje... (Založil/a: Kriztyna)

Karen Chance Karen Chance

jaspis
  6. 12. 2016, 19:55
Pro mě zklamání. Zmatek v postavách bych ještě zvládla, aspoň to čtenáře udrží v bdělém stavu. Ale opět zdlouhavé popisy a nudné části. Celkový galimatiáš v ději byl moc i na mě. Chápu, že se autorka snažila vymyslet svůj originální svět, ale mi se prostě nelíbil. Moc velký zmatek a historické postavy světových dějin dostaly opravdu "nafrak".