Anděl evoluce

Originální název: The Evolution Angel

BETA Dobrovský - 2009
ISBN: 9788073063771

BETA Dobrovský (2009) 9788073063771 160

Komunikaci s posly Ducha považuje většina lidí za cosi přinejmenším podivného, ale dr. Todd Michael ve své úžasné knize Anděl evoluce jasně ukazuje, že tuto schopnost má každý z nás. S andělem evoluce se poprvé setkal ve chvíli, kdy se v autě řítil vstříc smrti a hlas posla ho zachránil. Dr. Michael se jako mladík věnoval meditaci a zenu a intenzivně se zajímal o duchovní svět. Jako lékař na pohotovosti pak navázal spojení s poslem Ducha, s nímž probíral zásadní otázky týkající se života, smrti, Země, tohoto vesmíru i jiných dimenzí. Odpovědi, kterých se mu dostalo, jsou velmi působivé, občas dost provokativní, ale vždy velmi inspirující. A jsou navíc podány přístupnou a někdy i značně humornou formou navádějící čtenáře na cestu, jež směřuje k poznání vlastní podstaty a k proniknutí do tajů nekonečna, které nás obklopuje.
(popis z http://www.martinus.cz) (Založil/a: Michaela90CZ)