Intimita a duše ženy

Intimita a duše ženy Originální název: Sex and the Soul of a Woman

Návrat domů - 2008
ISBN: 978-80-7255-184-2

Návrat domů (2008) 978-80-7255-184-2 136

V dnešní době narůstá vědomí, že ve spěchu za sexem přicházíme o něco velmi krásného, co se může odehrávat mezi mužem a ženou. A většina žen skutečně touží po jedné trvalé lásce, jež by jim vydržela na celý život. Autorka nabízí reflexi toho, co známe jako sexuální revoluci s jejími následky především na ženské duši a ženském sebevědomí. (Založil/a: lucaaa8)

Paula Rinehart Paula Rinehart

Ducii
  20. 5. 2014, 17:07
Anotace vypadá celkem zajímavě, o to horší bylo moje zklamání, že se jedná o snůšku pánbíčkářských blábolů, které mne teda vážně nijak neobohatily. Ostatně já jsem dost na podobné věci alergická, takže jsem knihu přečetla jen se skřípěním zubů. Zmiňovat v každé druhé větě jak je bůh dobrý a ježíš úžasný opravdu není můj šálek kávy...
lucaaa8
  8. 11. 2012, 23:06
Kniha, která se dotýká důležitých témat z křesťanského hlediska. Ukazuje, proč je důležitá čistota a jakou roli hraje intimita v životě ženy. Mě zaujala a v mnoha oblastech pomohla k přemýšlení.
shinej
  11. 10. 2016, 13:17
V knize bylo mnoho názorů, se kterými se ztotožňuji, ale moc mi vadilo skoro až násilné pokřesťování.