Okřídlená duše

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3699-5

Knižní klub (2012) 978-80-242-3699-5 368

Amelia Grayová od dětství vídá duchy.
Aby se před nimi chránila, dodržuje určitá pravidla. Jedno z nich nyní bere za své – detektiv John Devlin, jemuž Amelie pomáhá při vyšetřování série krutých vražd, ji abnormálně přitahuje, ačkoliv ho doprovázejí dva duchové. Mrtvola na hřbitově, který má Amelia restaurovat, je jen prvním článkem v řetězci matoucích stop. Vodítka obsažená v náhrobní symbolice, jež Amelii zanechává vrah, ji sice dovedou blíž k pravdě, ale také k zjištění děsivé úlohy, kterou má v celém případu sehrát ona sama.
Žal a zoufalství dokáže k člověku připoutat melancholickou duši, ale i bytost naplněnou děsivou nenávistí… a ta může sahat až za hrob. (Založil/a: andilek666)

Amanda Stevens Amanda Stevens

Astonius
  12. 5. 2014, 12:26
Bavilo - i když jako detektivka za moc nestojí, duchařina je líčena zajímavě. Velmi nenáročné oddychové čtení navozující chuť jít se projít na hřbitov :-)
lenka40
  17. 7. 2016, 10:53
Po knize Anna krví oděná jsem se pustíla do další knihy o duchách Okřídlená duše. Musím říct že kniha neměla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . :) Takže doporučuji já si knihu opravdu užila
Yggdrasil
  19. 6. 2014, 13:43
Celkem čtivá nenáročná kniha, příběh je fajn, duchařina taky. Vlastně všechno je fajn, jen mě to nenutí dát 100% asi je to tím, že jako detektivka to nějak moc nešlape - více mě zajímají postavy duchů - než-li kdo vraždil a proč. A to asi u detektivky není dobře. I jistkření mezi detektivem a Amelií mi přijde takové jako za hodně vlhkého počasí - sem tam jiskřička, ale asi to neklapne.
LencaF
  14. 7. 2016, 13:13
Za mě výborná série. Přečtena jedním dechem, oceňuji dospělou hrdinku knihy. Všechny knihy jsou super. někde jsem četla o možném 4 dílu ale už dlouho nic. každopádně pro 4 bych okamžitě běžela do knihkupectví.
P@wlinka
  11. 2. 2013, 21:02
Výborný a čtivý román, který je napínavý až do konce. Ke knize mě také přivedl trailer. Těším se na další díl. Vřele doporučuji!
josie
  31. 1. 2013, 21:03
První, co jsem měla o knize šanci zjistit, než jsem se pustila do čtení, bylo to, jak vypadá její trailer. Pro někoho možná nesmyslná věc, ale tentokrát účel splnila. Knihu jsem přečetla jedním dechem a musím říct, že je to doopravdy krásné čtení!!
arctostaphyllos
  11. 1. 2013, 12:17
Kniha se čte sama, krásně napsaná, nemohla jsem se odtrhnout. Očekávám další díl, otevřený konec....