Říše

Říše Originální název: Empire

Polaris - 2012
ISBN: 978-80-7332-194-9

Polaris (2012) 978-80-7332-194-9 344

Čas legend je nová knižní série Black Library, v níž ožívají legendy minulosti světa Warhammeru. Toto je druhá kniha o Sigmaru Kladivonošovi. Když Sigmar zahnal orčí nájezdníky, spojil lidské kmeny a národy pod jedinou Říši. Ta vzklétá a roste, ale její prosperita ještě není zajištěna. Země je stále divoká a nezkrocená a v lesích a horách sídlí mnoho nepřátel člověka. Když se z Norsky přižene další vlna nájezdníků, prověří velká bitva schopnosti Sigmara a jeho vojevůdců až na nejzašší mez. (Založil/a: Snicketka)

Graham McNeill Graham McNeill
*1971

Mr.Corpse
  15. 12. 2012, 11:46
Po přečtení první části trilogie jsem čekal příjemné pokračování příběhu o Sigmarovi a jeho Říši. Nicméně jsem se nedočkal příjemného pokračování, to ne. druhý díl je mnohonásobně lepší !!! Od začátku do konce mne děj do sebe vtahoval tak, jako bych se octnul přímo v Reikdorfu. Druhá část legendy o Sigmarovi je prostě bomba :). Vřele doporučuji všem !!