Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Dědečku, vyprávěj

87%
4 9
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Dědečku, vyprávěj

Podtitul: Etiketa pro kluky a holčičky od tří let


Originální název: Dědečku, vyprávěj

Nejnovější vydání:
Mladá fronta - 2012
ISBN: 978-80-204-2810-3
Počet stránek: 96
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 10x v přečtených
v knihovně 3x v knihovně
k přečtení 4x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Mladá fronta (2012) 978-80-204-2810-3 96

Knížka Dědečku, vyprávěj je určena dětem od tří let, vypráví o světě etikety pohledem malého děvčátka a jejího trpělivého a laskavého dědečka. Děti se naučí základům chování ve společenských situacích, které jsou přiměřené jejich věku a zkušenostem. Dozvědí se, jak se máme chovat v rodině, na ulici, ve školce, na návštěvě, u stolu, v divadle, v restauraci i v hotelu. Vyprávění moudrého dědečka je protkáno pohádkovými příběhy, které v dětech pěstují ohleduplnost, obětavost, lásku ke světu kolem nich. Kniha jim položí základy, na nichž pak budou stavět, až budou starší a budou je potkávat nové zkušenosti. Knížka je bohatá na obrázky, proto si ji mohou děti po prvním přečtení s dospělými „číst“ i samy. Na konci knihy je sérii otázek ke každé kapitole, aby si dospělí s dětmi mohli o tématech kapitol ještě vyprávět. Přílohou knihy může být i zvukové CD, které mohou děti poslouchat doma nebo v autě a přitom podle obrázků prožívat děj. (Založil/a: Snicketka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

teite
100% 100% 100% 100% 100%
  23. 1. 2015, 21:43
Tahle knížka se opravdu povedla. Myslím, že skutečně přibližuje zásady slušného chování velmi nenásilným způsobem malým dětem, je proložená jednoduchými a mravoučnými, ale vtipnými příběhy a doplňují ji moc pěkné obrázky. Jenom nás trošku otravuje, když nám z ní tříletý syn v příhodných chvílích cituje a napomíná nás :-)
Stih O Mam
  20. 4. 2016, 21:54
Máte-li doma tříleťáka, máte mít doma i tuto knížku. Děti jí snadno porozumí, kapitoly jsou skutečně z jejich života a rády pak aplikují teorii na praxi. Nikdy by mě nenapadlo, že etiketa bude pro moje dcery blízkou kamarádkou a oblíbí si ji natolik, že ji budou rády poslouchat i na CD na dobrou noc nebo v autě. Díky, pane Špačku!