Léčebný kód

Léčebný kód Originální název: Healing code

BETA Dobrovský - 2012
ISBN: 978-80-7306-488-4

BETA Dobrovský (2012) 978-80-7306-488-4 308

Metoda léčebných kódů byla Alexi Loydovi doslova vnuknuta při návratu domů ze semináře, a jak sám v úvodu knihy píše, byla to odpověď na dvanáct let trvající hledání léku na těžké deprese jeho manželky. Zrodila se tak zcela unikátní léčebná metoda, kterou může člověk provádět sám a využívat ji k léčení téměř všech fyzických i psychických nemocí a také k odstranění problémů týkající se vztahů a kariéry. Alex Loyd popisuje tuto metodu velmi svěžím a snadno pochopitelným způsobem a její účinnost dokládá výpověďmi lidí, jimž zcela zásadně změnila život. Systém léčebných kódů vychází z kvantové fyziky a jeho základem je odstranění problému přímo v jeho zdroji, nikoli pouhých symptomů. Je to metoda snadná a její základní cvičení trvá pouhých šest minut, ale svědectví mnoha klientů Dr. Loyda jasně dokazují, že i za tak krátkou chvíli se člověk může zbavit stresu vyvolaného destruktivními buněčnými vzpomínkami, jež způsobují vznik různých nemocí a dalších problémů. Stačí otevřít knihu a pustit se do toho! (jak za 6 minut vyléčit zdroj zdraví, úspěchu a vztahů) (Založil/a: Jako6)

Alexander Loyd Alexander Loyd

Ben Johnson Ben Johnson

ssuva
  21. 1. 2013, 11:57
Nejdříve přišlo pár rad vzatých z téhle knihy od kamarádky přes net, pak teprve jsem si mohla jít knihu koupit. Ty rady a pak i další návody, které v knize najdeme, pomohly téměř okamžitě. Ne za 6 minut, ale za týden se zdá být většina věcí, se kterými bych možná ještě dnes zápasila, téměř v pořádku. Jde o to věřit slovům, která při tom procesu říkám, a opakovat je s vážností a upřímností. A léčebný efekt na sebe nedá dlouho čekat. Doporučuji. Ověřeno vlastní nedávnou zkušeností!
zelmi
  22. 10. 2013, 16:36
První část knihy je zbytečně zdlouhavá a prakticky o ničem. Možná, že člověku, který se stylem new age doposud neměl co dočinění, tento úvod přijde vhod. Pro mne bylo prvních asi 80 stran pouhým tlacháním. Pak přišla základní úvaha. S tou v podstatě souhlasím, jelikož naše tělo je v podstatě energie a ta prostupuje každou buňku, stejně jako energie přeměněná v informaci, která se zde ukládá. Na tom není nic nového. Že naše podvědomí pracuje s dávno zažitými událostmi, které jsou přeměněny na informace a že existují spouštěče, které vyvolávají dávné bolesti je dle mého také stará známá. Bohužel s ní nedokáže dnešní medicína pracovat. S touto částí tedy dá se říci souhlasím. S praktikováním jakési neutralizace uložených informací v buňkách, už ale souhlasit nemohu. Dokážu si představit, že lze nějakým způsobem odstranit, pochopit apod. způsobem zasáhnout do již uložené informace, ale pouhým myšlením a opakováním si nějaké mantry asi těžko. Myslím, že to může fungovat spíše v situacích budoucích, kdy lze lépe zvládat těžké situace apod. A i když autoři v knize opakují, že se v jejich případě jedná o novinku a naprosto jedinečnou záležitost, není tomu tak. Je nespočet autorů, kteří nabízejí to samé, akorát ty praktiky na "výmaz" či "neutralizaci" jsou jiné. Podstata zůstává stejná. A z vlastní několikaleté zkušenosti, pokusů a omylů mohu říci, že nefunguje. Možná jsem na nějakém nízkém stupni duchovního vývoje a tudíž nedokáži vstoupit do podstaty věci, ale celá éra new age mi přijde jako vytahování peněz z lidí, kteří jsou oběťmi naší doby.
cisty
  6. 2. 2014, 20:20
Nechápu, proč je kniha takovým hitem (alespoň v mém okolí). Jistě, je zde spousta dobrých rad, spousta pravd a spousta chytrých myšlenek. Ale vše již bylo řečeno. Nic převratného.
Vodnářka64
  4. 11. 2014, 18:03
Souhlasím, že vše již bylo řečeno. Je spousta metod jak dosáhnout "výmazu" negativních informací a taky mi úvodní část připadala zbytečně rozvláčná, ale pravda je, že mi léčebný efekt působil. A když člověk nemá čas, energii nebo i peníze k někomu zajít řešit svoje problémy, tak je to dobrá věc. Kvůli svému zdravotnímu stavu řeším tyhle věci už řadu let a musím říct, že funguje, i když to používám spíš na okamžité odstranění psychyckých i fyzických problémů a systematicky je řeším jinde (časově a bohužel i finančně náročněji ). Je spousta knížek se spoustou chytrých myšlenek a superpravd, ale tím, ře si něco přečtu nezměním to, co mám v sobě. Tenhle návod mi aspoň v danou chvíli zafungoval a vždy se mi ulevilo.