Ostrov

Ostrov Originální název: Cherub: Shadow Wave

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-232-9

BB art (2012) 978-80-7461-232-9 264

Poslední díl úspěšné série napínavých příběhů o dětských hrdinech z CHERUB – jednotky pod MI5, která cvičí děti pro role špičkových špionů, kteří mají tu výhodu, že dospělí je z podobné činnosti nepodezírají. Bývalý agent a nyní už vysokoškolák Kyle nabídne Jamesovi účast na akci, kterou připravil on sám. Vydají se na tropický ostrov v Malajsii, kde jeden člen vlády zneužil zkázu po vlně tsunami, aby zdemoloval původní domorodé vesnice, vyhnal obyvatele a vybudoval luxusní hotely. Mladí agenti usilují o potrestání zla a vítězství dobra... (Založil/a: al-ma)

Alyss Mainwaringová
  1. 1. 2015, 1:14
Pokud jste se stejně jako já doslechli, že vychází poslední díl vaší oblíbené knižní série z dětství, James Adams vás po tolika letech rozhodně nevytrhne.
Oproti jiným knihám autora má tato daleko pomalejší děj a dále mi, a ne jen kvůli věku, připadá rámcově dost podobná předešlým titulům.
Přesto, pokud nevíte co s dlouhým zimním večerem, ponořte se do posledního dobrodružství s agenty CHERUB.