Zapomenutá

Zapomenutá Originální název: Forgotten

Fortuna Libri - 2012

Fortuna Libri (2012)

Emma Tupperová má slibně rozběhnutou kariéru, spoustu přátel, skvělého milence… Všechno se však náhle sesype jako domeček z karet. Její umírající matka projeví přání, aby navštívila Afriku. Emma do Afriky skutečně odjede a stráví tam proti své vůli více času, než původně plánovala. Přežije zemětřesení, ale doma ji zatím prohlásí za mrtvou. Po návratu s hrůzou zjistí, že přišla o byt, o prestižní práci i o přítele.
Lze v takové situaci začít nový život? Emma pomalu otvírá mysl i srdce novým možnostem. Jednu z nich představuje přitažlivý muž, kterého po návratu našla ve svém bytě. Emma obnovuje svou zhroucenou existenci a postupně s překvapením zjišťuje, proč ji vlastně matka poslala do Afriky. (Založil/a: Truhlik27)

#novela
Catherine McKenzie Catherine McKenzie

Evelýny
  23. 6. 2014, 20:07
Kniha je velmi vtipně napsaná.Při čtení vás napadne, že člověk se někdy v životě ztratí, aniž by odletěl na druhý konec světa a ztratil se tam doopravdy. Z mého pohledu je však příběh uspěchaný a překombinovaný. Zápletka, kdy hlavní hrdinka - advokátka- bravurně vyřeší případ s ukradeným obrazem mě již ani nepobavila. Tři hvězdičky za vtipnost.
Aspet
  21. 9. 2014, 10:08
Ze začátku byl děj dost urychlený, ale postupně se autorka v knize vracela zpět, takže se tím vyplnil děj ze začátku knihy. Konec dopadl tak jak jsem chtěla, ale asi to mohlo být lépe rozepsané. Konverzace, a vůbec vztah mezi Em a Dominikem mi na konci přišel chaotický.
Wajny
  8. 4. 2016, 9:28
Tato kniha byla pro mě trochu zklamání - očekávala jsem, že bude podobná knize Manžel na objednávku - hlavně stylem psaní a vtipností. Bohužel tahle kniha se mi zdála hodně překombinovaná, ani vtipy moc neoplývala a hlavní hrdinky mi připadala nesympatická. Plusem knihy je zajímavá zápletka. 3*
zralok.av
  25. 3. 2016, 13:48
Od knihy jsem čekala více ,o Africe tam toho opravdu moc nebylo ,a proto mne to zklamalo,ale poté co jsem si uvědomila že kniha může být dobrá i tak,tak jsem se nemohla odpoutat od knihy a číst si další a další stránky.
Ty co si knihu chtějí koupit a spoléhají na to ,že kniha bude hlavně o Africe musím zklamat autorka spíše než o pro nás exotické zemi píše románem ,mezi právničkou a mladým ,nadějným fotografem.