Originální název: Linda

Akcent - 2015
ISBN: 978-80-7497-079-5

Akcent (2015) 978-80-7497-079-5 144
Petra (2001) 9788073010034 177

Autobiografický příběh o dívce, která zjistí, že ani poměrně slušné sociální postavení nemusí zabránit pádu až na samé dno společnosti.Napínavý příběh o dívce, obklopené bohatstvím, ale též samotou. Vlivem špatných kamarádů se z Lindy stává malá zlodějka a nakonec i prostitutka. Příběh má otevřený konec. (Založil/a: Marlynka)

Zuzana Francková Zuzana Francková
*06.04.1951

Kačkačtenářka
  30. 12. 2013, 17:03
Včera jsem se do ní tak začetla, že jsem ji dočetla dneska ráno ještě v posteli až do konce. Super kniha, ale nelíbí se mi, že některé tázací věty nebyly dokončeny otazníkem, některá slova zase neměla dotištěná písmena ( to bylo asi tím, že jsem ji měla půjčenou z knihovny a taky, že už je stará), taky jsem tam občas našla chyby ( na to já jsem přísná, chyby zřejmě z nepozornosti při psaní knihy). Ale doporučuji všem!!! Ale holkám a tak až od 13, klukům ne a malým holkám taky ne, protože jsou tam nějaké choulostivé záležitosti a úryvky!!! :)