Odvážná Sage

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1825-9

Ikar (2012) 978-80-249-1825-9 240
Ivo Železný (1997)

Sage,mladší sestra bratrů Tylerových, je nyní dospělá mladá žena s vysokoškolským vzděláním, která hledá své místo v životě. Vrací se domů na Vánoce a chtěla by začít pracovat v rodinné firmě, ale bratři s ní nepočítají. Vždyť se má vdávat! Nikdo v rodině ovšem netuší, že ze zasnoubení sešlo. Ví o tom pouze Harlan Boyd, který přechodně pro jejich firmu pracuje – muž bez minulosti, bez kořenů a zřejmě i bez budoucnosti. Sice tím Sage dráždí, ale zároveň ji neodolatelně přitahuje... (Založil/a: lera)

chrispe
  20. 2. 2015, 16:55
Asi u mě bylo už přetexasováno. Potřetí jsem ten samý příběh nedala (posledních 20 stran jsem spíš přelítla) a vedlejší "tajemná" zápletka bylo vážně jen vaření z vody. Navíc už nejspíš potřebuju příběh, kde se postavy nechovají tak pitomě :-) konec romantiky do žíly. Zas někdy příště, ale rozhodně ne u této knihy.
Evelýny
  9. 8. 2014, 21:25
Další kniha ze série "Jak jsem ztratila panenství". Romantika u které si odpočinete, ale to je tak všechno. Někdy jsou i takové knihy potřeba. Tři hvězdy za to, že dle mého tato kniha patří spíše k těm podařenějším.
maurarita
  5. 9. 2015, 13:45
Další hezká odpočinkova četba ,nemusíte u ní moc přemýšlet ,nechybí spousta romantiky ,pevná rodinná pouta a štastný konec.
niknikita
  31. 1. 2015, 18:51
Zrovna jsem potřebovala trochu romantiky a tak jsem si vybrala tuhle oddechovku. Dalo se čekat, že tohle "kočkování" hlavních postav povede ke šťastnému konci a navíc pevná pouta rodiny - tohle jsou pozitiva, která jsem ocenila.