Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

... a pak ji políbil

79%
4 18
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

... a pak ji políbil Originální název: And then he kissed her

Nejnovější vydání:
Domino - 2012
ISBN: 978-80-7303-767-3
Počet stránek: 300
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 3x v oblíbených
v přečtených 28x v přečtených
v knihovně 10x v knihovně
k přečtení 9x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Domino (2012) 978-80-7303-767-3 300

Ve ctnostných dámách někdy dřímá více vášně, než by se znalec žen domníval… Emmalina Doveová je mladá půvabná dáma, která se může pyšnit všemi ctnostmi. Tajně si hýčká velký sen: vydat vlastní knihu o etiketě. Napsala jich už několik a všechny předložila k posouzení vikomtu Marloweovi, který vlastní největší londýnské nakladatelství. Jako jeho oddaná sekretářka chová velké naděje… ovšem jen do chvíle, kdy zjistí, že ten prolhaný darebák odmítal její knihy, aniž z nich přečetl jedinou stránku! Harry jakožto zkušený nakladatel a znalec žen pokládá knihy o etiketě za vrchol nudy. Kromě toho nevěří, že by jeho spořádaná sekretářka dokázala napsat knihu, která by stála za přečtení. Je sice spolehlivá, ale nemá jiskru. I on se ovšem přepočítá – jednoho dne zjistí, že nevýrazná šedivka Emma odešla beze slova vysvětlení z práce a dokonce si dovolila začít psát do novin. Jak si něco takového vůbec mohla dovolit? Na něco takového není miláček žen Harry zvyklý, a tak se rozhodne uštědřit Emmě lekci. Hodlá slečnu Doveovou naučit pár věcí, které jsou etiketě na hony vzdálené. Když ji ale políbí, ke svému úžasu zjistí, že jeho bývalá sekretářka v sobě skrývá více vášně, než by se nadál. A Emma si uvědomí, že si z touhy po spořádanosti nechala spoustu nádherných věcí proklouznout mezi prsty. Nyní je rozhodnuta dohnat, oč přišla – i když při tom bude muset hodit za hlavu všechny své ctnosti, na něž byla tolik pyšná… (Založil/a: lera)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Lucy Sisk
40% 40% 40% 40% 40%
  18. 10. 2015, 14:26
http://lola-kiss.blog.cz/1510/a-pak-ji-polibil

Slečna Emma Dove je třicetiletá stará panna, což je běžné označení pro ženu, která se nevdala. Pět let pracovala jako sekretářka pro lorda Marlowa, a během té doby mu dávala přečíst své rukopisy, které pojednávaly o etiketě. Bohužel se pokaždé setkala s odmítnutím. Emma byla v práci klidná, klidně bych ji mohla nazvat šedou myší. Když Emma předala svému šéfovi svůj poslední upravený rukopis, Emma pochopila, že nikdy její práci nečetl. Emma vystupovala pod pseudonymem paní Bartleybyová.

Lord Marlow je šestatřicetiletý šlechtic, který je přesvědčen, že úspěch netkví v modré krvi, ale obchodní strategii. Jednou byl ženatý, ale jeho manželka ho podváděla. Rozvod trval pět let! Posléze se věnoval práci, vydavatelství, a také svým milenkám. Jedno si lord Marlow ujasnil hned, nikdy se znovu neožení. Všechno probíhalo hladce, dokud jeho sekretářka Emma neskočila, a všichni zaměstnanci chodili za ním s tím, či oním problémem.