Černé slunce

Poprvé vydáno celosvětově: 2010

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3781-7

Knižní klub (2012) 978-80-242-3781-7 400

Napínavé pokračování dobrodružného thrilleru Černý déšť: Artefakt, který Danielle Laidlawová z amerického Národního výzkumného institutu, organizace sdružené se CIA, a profesor McCarter, odborník na mayskou civilizaci, přivezli s nasazením života z amazonské džungle, cosi neúprosně odpočítává, přičemž nuly má dosáhnout 21. prosince 2012. Zároveň neznámo odkud čerpá a shromažďuje obrovské množství energie. Z objevených hieroglyfů navíc profesor usuzuje, že někde existují tři další, podobné kameny. Přinášejí tyto předměty lidstvu záchranu, nebo zkázu? A podaří se je objevit dřív, než padnou do nepovolaných rukou? (Založil/a: Jamesová)

Graham Brown Graham Brown
*1969

Ra-Amon
  28. 5. 2014, 16:44
Mně osobně se více líbil první díl, který se odehrával v amazonském pralese. Výprava na cestě džunglí mě zaujala více než druhý příběh odehrávající se chvilku v Rusku, v Číně , v Mexiku a především ve Státech. Děj a konec probíhal místy dost rychle a spíš mi to přišlo jak předloha pro film. Byli ale občas i hezké části,takže takový průměr. Určitě stojí za přečtení.
zuzkala
  14. 3. 2014, 11:25
Oba dva díly se mi moc líbily! Má to zajímavou zápletku, je to hezky napsané a děj má spád. Zároveň mi hodně pomohlo autorovo vysvětlující doplnění na konci knihy. Tak snad se brzy dočkáme dalšího dílu...