Usagi Yojimbo 18: Na cestách s Jotarem

Poprvé vydáno celosvětově: 1999

Crew - 2012
ISBN: 978-80-7449-121-4

Crew (2012) 978-80-7449-121-4 212

Na svých cestách po feudálním Japonsku čelil králičí ronin Miyamoto Usagi mnoha nebezpečím, utkal se se zapřisáhlými nepřáteli a navázal přátelství, která odolají jakékoliv hrozbě – ale teď má po svém boku mladičkého Jotara! V osmnácté knize mnoha mezinárodními cenami ověnčené série Usagi Yojimbo se "strýček" Usagi i nadále snaží před Jotarem uchovat tajemství, které všichni ostatní podle všeho znají. Během společného putování budou vystaveni ohrožení ze strany ninjovského klanu Neko i ligy nájemných vrahů Koroshi. Potkají se s krásnou zlodějkou Kitsune, Dkterá provozuje stále stejnou živnost a Usagi bude vyprávět příběh ze svého mládí o skřetím šermířském mistrovi. Na scénu se vrátí také hubitel démonů Sasuké! (Založil/a: Ann-K.)

Ann-K.
  16. 11. 2012, 11:52
Jako vždy mě Usagi Yojimbo nezklamal. Knížka zajímavá, čtivá a napínavá od začátku až do konce. Už se tešim na další díl.