Vendeta

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-229-9

BB art (2012) 978-80-7461-229-9 336

Jednadvacet původních napínavých povídek o zločinech a lidech, kteří se je rozhodli pomstít; vybral Lee Child, autor úspěšné série s Jackem Reacherem. Je-li zapotřebí jiného typu spravedlnosti rychlé, efektivní a osobní , bere si ji na starost i nový typ mstitele. Sbírka obsahuje nové povídky od slavných spisovatelů jako Michael Connelly, Dennis Lehane, Karin Slaughterová a pochopitelně Lee Child; ale také od právě objevených talentů, jejichž hvězda teprve stoupá. Odhalují šokující důsledky činů, jimiž se snaží muži i ženy brát zákon do vlastních rukou.

Překlad: Marie Čermáková - Frydrychová (Založil/a: jatox)

lensha95
  21. 10. 2015, 21:28
21 podvídek od jednadvaceti různých autorů. Námět povídek je rozhodně zajímavý a některé byly opravdu dobré a zasloužily by si i podrobnější zpracování. Naopak některé mě moc neoslovily. Kniha rozhodně zajímavá, ale není to nic, co bych měla touhu si přečíst znovu.
lu-ca
  6. 9. 2013, 16:43
Krátké povídky od různých autorů, pomsta v různých podobách. Četlo se to opravdu dobře až mě někdy mrzelo, že vlastně nevím jak příběh pokračuje, naopak jindy jsem byla ráda, že to radši nevím :)