V šeru a stínu

V šeru a stínu Originální název: In shade and shadow
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fantom Print
ISBN: 978-80-7398-197-6

Fantom Print 978-80-7398-197-6 416

Poté co spolu s Magierou a Leesilem opustila hrad starověkých upírů, vydala se učenka Wynn zpět do sídla Učeného bratrstva s několika texty z dob Velké války napsanými snad samotnými upíry. Ty spolu s deníky, které během cesty psala, jsou jí bratrstvem zabaveny a sama Wynn čelí nedůvěře a posměchu. Z listin však zmizí několik stránek a dva učenci jsou zavražděni. Wynn je přesvědčena, že za vraždami stojí Vznešení mrtví, a proto se pokusí odkrýt tajemství textů sama.(kosmas.cz) (Založil/a: soouwiczka)

teddy
  28. 11. 2013, 13:37
Zajímavý základ pro další sérii. Hvězdičku ubírám, protože se vlastně toho moc nestane a díky tomu se děj občas vleče.
cajdex
  8. 11. 2013, 8:09
Četlo se mi to dobře, ale nějak se vlastně za celou dobu nic nestalo. Kniha prakticky postrádá děj a neposouvá se nikam kupředu. Možná to je tím, že neznám předchozí knihy ze série, ale nějak jsem se nechytl.