Jsme Anonymous

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Práh - 2012
ISBN: 978–80–7252–400–6

Práh (2012) 978–80–7252–400–6 500

Jsme Anonymous je první úplné svědectví o tom, jak volné uskupení hackerů z celého světa zahájilo dosud nevídanou vzpouru, jež otřásla vládami i nadnárodními společnostmi, než ji nakonec podkopala zrada ve vlastních řadách. Parmy Olsonová prolomila běžnou povrchnost novinových titulků a pronikla přímo do světa Anonymous a LulzSec. Její kniha vychází ze stovek setkání se samotnými hackery, a především z exkluzivních rozhovorů se všemi klíčovými členy skupiny LulzSec. (Založil/a: Kriztyna)

StrejdaPříhoda
  13. 11. 2013, 22:23
Tím, jaké informace tahle knížka obsahuje je fascinující. Nevěřili by jste, kolik nebezpečných lidí na Vás na internetu číhá. Internet zdaleka není tak anonymní, jak se může zdát a témata jako kyberšikana, krádeže a ponižování jsou zde na denním pořádku. Čtivá ta knížka ale moc není. Děj, jestli se to tak dá nazvat, příliš nefunguje...