Jednou provždy

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Fortuna Libri - 2012
ISBN: 978-80-7321-683-2

Fortuna Libri (2012) 978-80-7321-683-2 400

Poslední kniha z trilogie Paranormálové nás opět zavede do kouzelného a nebezpečného světa Evie Greenové. Z počátku vše vypadá idylicky, hlavně její vztah s Leasem. To by jí ale nesměla ničit život MAZP… Od chvíle, kdy se jí objeví pracovníci MAZP u dveří, vše se obrátí k horšímu. Eviina kamarádka Raquel je ve velkém nebezpečí. Celý paranormální svět na dívku tlačí, aby se rozhodla, zda pomůže Světlé královně a všem paranormálům, kteří chtějí, vrátit se do jejich světa. Toto rozhodnutí není jen tak, možná by se nikdy nedokázala rozhodnout, kdyby se neobjevil Reth. (Založil/a: Kriztyna)

#drama
Kiersten White Kiersten White

PeťkaW.
  27. 1. 2016, 14:03
Autorka poslední dílem čtenáři vynahradila mdlou, bezduchou a uspěchanou dvojku. Finále je epické, velkolepé, v mnoha místech překvapivé, někdy dojemné, vtipné a akční. Ze série o Paranormálech se rozhodně nestane kult typu Eragon, Harry Potter... ale svoje fanoušky si určitě najde. Podání fantasy světa a jeho postav je tu trochu jinačí, než na co je čtenář obvykle zvyklý, a to je velké plus pro příběh. Svoje mouchy má celá série i jednotlivé díly, někdy větší, jindy menší... ale celkově vzato jde o čtivou záležitost, u které parádně vypnete a odreagujete se.
Saf123
  4. 5. 2014, 11:36
Jsem ráda, že už tato trilogie je u konce, druhý díl nebyl nic moc, ale toto závěrečné vyvrcholení bylo super, i když mi tam občas vadilo jak se Evii ze všeho obviňovala.