Lunapark

Lunapark Originální název: Funland

Classic - 2012
ISBN: 978-80-86707-86-0

Classic (2012) 978-80-86707-86-0 448

Lunapark v Boleta Bay vyvolává spíše strach než radost. Zvětšující se skupina agresívních pobudů a žebráků zastrašuje návštěvníky pobřežního zábavního parku, hledající zde odpočinek a odreagování. Zároveň dochází čím dál častěji k únosům a záhadným zmizením. Obyvatelé města se začínají bouřit, a skupina místních teenagerů se rozhodne zakročit. Ale v lunaparku není nikdy nic tak, jak se na první pohled zdá. Za křiklavými barvami a zářivými světly vyčkává něco mnohem děsivějšího, než co je možné zhlédnout ve zdejším obludáriu… (Založil/a: Snicketka)

Richard Laymon Richard Laymon
*14.01.1947 - †14.02.2001

Richie
  7. 5. 2014, 0:01
Laymon je posedlý násilím. I v druhé knize, kterou jsem od něj četl, se to násilím jen hemží - skoro v každé kapitole. Musím ale přiznat, že se kniha četla dobře, 450 stránek jsem zhltnul za dva dny. Oproti Jedné deštivé noci se mi Lunapark líbil více, nebylo tam tak moc poukazováno na debilitu Američanů. Jen ten šílený konec, který Laymon utopil v krvi a vraždění, už mě vůbec nebral. Přesto s váháním dávám 4 hvězdičky - 70%.