Navždy

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Netopejr - 2012
ISBN: 978-80-87044-52-0

Netopejr (2012) 978-80-87044-52-0 388

Když Lily poprvé potkala Alexe, nevěděla, koho má před sebou. Netušila, že ten, kdo jí zdánlivě nezištně pomáhá, má své vlastní, temné důvody. I když se tomu brání, učaroval jí. Nesmrtelný Alex se rozhodl, že mu bude Lily patřit, ale zdá se, že jenom jeho rozhodnutí nestačí. Přestože se křehká dívka zdá tak bezbranná, má silnou vůli. Váhá mezi tím, co získá, a tím, co by mohla ztratit. Alexovi nepřátelé ale nespí a Lily se nevědomky stává figurkou na šachovnici dávné pomsty. Je láska, která se mezi ní a Alexem rozhořela, dost silná, aby společně překonali všechna nedorozumění a nebezpečí? Mají ti dva nějakou naději na společný život navždy, nebo se jejich cesty pouze osudově protnou v jediném, prvním a zároveň posledním společném okamžiku? (Založil/a: Snicketka)

#upíři
Lada Jánská Lada Jánská

01Baruska
  23. 11. 2012, 14:00
Kniha má velmi poutavý děj, každého fanouška tematiky upířích příběhu se špetkou romantiky, určitě nadchne. V knize samozřejmě nechybí ani nečekané zvraty.
Kriztyna
  2. 11. 2013, 12:29
Nebudu hodnotit, protože jsem to nedočetla. Důvod je ten, že mi to připadalo jako kdyby spisovatelka (když knihu psala) neměla nápady a tak si řekla, že napíše něco ve stylu Stmívání, což znamená okopírovat snad všechny situace, které tam byly. Vadilo mi i to, že je to ze dvou pohledů. Na pohledu Lily není nic špatného u Alexe je to horší, jeho pohled je stručný navíc se dozvídáte většinou o věcech, které už víte od ní.
Kdyby pohled Alexe byl jen tehdy, kdy s ní není, bylo by to mnohem lepší a snad i zajímavější.
Jediné + na knize je obálka.
Pro ty co měli možnost vidět nebo číst Stmívání to moc nedoporučuju.