Past na vraha

Past na vraha Originální název: Hit and Run

BB art - 2008
ISBN: 978-80-7381-424-3

BB art (2008) 978-80-7381-424-3 254

Lawrence Block opět uvádí na scénu charizmatického nájemného vraha Kellera. Tentokrát ho práce zavedla do města Des Moines, kam si ho vyžádal starý známý Al. Ten si pravidelně předplácel Kellerovy služby. Jenže teď se všechno hatí - v Des Moines dojde k vraždě guvernéra státu Ohio, jinak horkého kandidáta na post amerického prezidenta. Ještě horší je ale to, že se ve zprávách objeví fotka podezřelého z vraždy a tvář patří Kellerovi. Keller se dává na útěk, míří domů, protože v New Yorku se cítí bezpečný. (Založil/a: skjaninka)

illy
  13. 2. 2014, 8:01
Keller killer. Filatelista a vcelku flegmatik, samotář. Ušijou na něj boudu. Přijde o všechno. Kdo čeká akční jízdu plnou zvratů, ruce pryč. Pohodové čtení s osobitým humorem a sympatickým hlavním hrdinou. Nic víc, mě to ale stačí.
p.a.
  24. 9. 2013, 8:08
Keller si naběh. To se při jeho povolání stává - je totiž nájemnej vrah. A to už chtěl končit - smůla. Napínavé, čte se velmi dobře. Většina knihy vypadá i reálně. Keller mi připomíná Parkera (hrdinu knih Richarda Starka alias Donalda E. Westlaka) akorát není takovej smolař. 90 %. Doporučuju.