Emanuela

Poprvé vydáno celosvětově: 1988

Ikar - 1990
ISBN: 80-900173-0-4

Ikar (1990) 80-900173-0-4 427

Emanuela popisuje svou pouť do exotiky, kde vzpomína na svého prvního milence a manžela. V celé knize je plno náznaků, erotické scény jsou popsané datailně a však s absencí vulgarizmů. Kniha je rozdělena na dvě. (Založil/a: alča87)

Emmanuelle Arsan Emmanuelle Arsan
*??.??.1932

Pend
  10. 4. 2013, 6:43
Ve své době skandální kniha, dnes se podobné produkci věnuje řada spisovatelek. O děj příliš nejde, řeší tam názory na erotiku v životě, vzpomíná, co se dělo v Thajsku, erotické scény jsou popsány velice detailně, nicméně bez oplzlostí.
huttershofen
  13. 2. 2013, 0:51
Má první erotická kniha. V době, kdy jsem ji doma objevil, v televizi občas pustili nějaký "soft erotický" snímek z řady Emanuely. O to bylo mé překvapení větší, že kniha není "soft", ale je rovnou pornografická. Nicméně psaná vkusně a na úrovni. Přesto je pro mě spíš už jen vzpomínkou na dobu, kdy něco takového mít doma byl mezi kluky poklad.
Teron Gorefiend
  1. 12. 2016, 2:48
Značně podceňovaný svazek, který kromě erotiky ve velmi kvalitním jazykovém podání přináší i trochu jiný pohled na vztahy a jejich uspořádání. Nenabízí je jako jedinou schůdnou možnost a neklade si nároky na absolutní pravdu. Ale nastavuje zrcadlo tomu, jak vnímáme sexualitu a partnerství jako Evropané a jednoduše říká, že naše hodnoty nemusí být rozhodně univerzálně platné.