Díky, že jste tak nesnesitelní

Díky, že jste tak nesnesitelní

Eugenika - 2010
ISBN: 978-80-8100-146-8

Eugenika (2010) 978-80-8100-146-8 344

Tato kniha je určena všem, kteří se střetli s problematickými lidmi, jejichž chování nám působí emoční bolest. Kniha je založena na čtyřech premisách: Zdánlivě náhodná životní setkání nejsou až tak náhodná; Bolest, frustrace a trápení jsou pro náš osobní a duchovní růst stejně důležité jako láska a radost; Problematické vztahy mohou a měly by být napraveny; Takováto náprava vyžaduje naši schopnost být vnímavý k tomu, co nás život v duchovní rovině učí. První část obsahuje různé úhly pohledu, které vám pomohou získat vhled do vašich potíží s problematickými lidmi. Druhá část předkládá techniky, rady a doporučení, jak pomoci vašim vztahům a jak řešit problémy s nimi spojené. Praktická cvičení vám pomohou hlouběji porozumět popisovaným konceptům. - Proč nás někteří lidé přivádějí k šílenství? - Jak jednat s problematickými lidmi? - Proměňující síla lásky - Problematičtí lidé nás učí - Léčení problematických vztahů - Vztahy a duchovní růst. (Založil/a: alča87)