Niceville

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Knižní klub - 2012
ISBN: 978-80-242-3665-0

Knižní klub (2012) 978-80-242-3665-0 368

Napínavý, temný román bestsellerového autora si rázem získal obrovský čtenářský úspěch. A není divu, neboť tento mysteriózní thriller je pojatý úplně nově. Nevysvětlitelným zmizením chlapce z města Niceville začíná podivná série událostí spjatých s temným tajemstvím, které doutná pod pokojným vzezřením města. Pátrání vede bývalý příslušník speciálních sil Nick Kavanaugh a v hrůzné noční můře je i s manželkou Kate zatažen do temného světa mezi životem a smrtí. Setkávají se s prastarou nenávistnou silou, temnější a starší, než je horský les obklopující její zdroj: tři sta metrů hlubokou jámu na skalním útesu, zvanou Kráterové jezero. (Založil/a: andilek666)

illy
  23. 9. 2014, 17:26
Parádní knížka, která si rozhodně zaslouží přídomek mysteriózní. Vše se odehrává jako klasická moderní kriminálka, dobře napsané postavy, děj odsýpá a navíc je zakomponován nadpřirozený element. Stroud se vycajchnoval a otevřený konec nám protáhne xichty v naději na brzké vydání pokračování.
Adam Walder
  2. 3. 2013, 11:16
VELICE zajímavý a netypický příběh o prastaré nenávistné síle skrývající se v okolí ospalého městečka daleko na americkém jihu. Něco takového jsem vážně ještě nečetl, při některých scénách jsem opravdu doslova nemohl popadnout dech. Zpočátku běžná detektivka dostává záhy pekelnou, rafinovanou a nečekanou scénou úplně nový rozměr. Autor rozehrává mysteriózní thriler, se skvěle napsanými postavami, občasným drsným černým humorem a děsivým tajemstvím soužícím obyvatele malého města. Na 1000% stojí za přečtení a protože se jedná o první díl trilogie, je zaděláno na opravdu monumentální příběh. Vítejte v Niceville.
mautindk
  2. 2. 2013, 10:37
Zajímavá knížka. Sice se první polovinu nic moc neděje. Akorát umře pár lidí a objeví se nějaké záhadné cosi. Ale v druhé polovině se to rozjede a je to tak o dvě třídy lepší.