Milion sluncí

Milion sluncí

CooBoo - 2012
ISBN: 978-80-7447-237-4

CooBoo (2012) 978-80-7447-237-4 368

Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojili. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že mají před sebou dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami? (Založil/a: al-ma)

Beth Revis Beth Revis

orisi
  4. 2. 2014, 8:36
Budu se opakovat s komentářem ..... ? Velmi dobré čtení, EMOCIONÁLNÍ JÍZDA ve které je napětí, akce láska a plno nádherného citu. Jako vždy pánové nad tím jen mávnou packou... čtení pro ženské a pro určitý druh kluků ;).
Blueberry
  26. 6. 2014, 21:56
Popravdě, Milion sluncí není nikterak inteligentním anebo převratným počtením, je jen spíše naivní pohádkou, která zahřeje u srdce a potěší. Nic víc nebylo očekáváno a nic víc nebylo dáno, a cítím že je to tak moc dobře, protože to zcela postačilo. Za mě plný počet 5*
Dee-Dee
  9. 9. 2013, 22:23
První díl mi přišel lepší, ale tenhle vůbec nebyl špatný! Ale kdybych byla Amy, zcvokla bych se, protože bych na uzavřené lodi žít nemohla.
Jacinda
  12. 8. 2016, 14:58
pokračování se zmohlo na jednu hvězdu navíc. Trochu se bojím sem napsat vlastní názor, aby mi to zas nějaký inteligent nezařadil do diskuze. každopádně humanistická epidemie pokračuje dál. Syn a Amy opět nesympatičtí. Takhle to dopadá, když se svěří osudy lidí, mise, budoucnosti nové části lidstva do rukou šestnáctiletých pubertáků. Tam, kde by měl silný vůdce vést lidi dopředu ve jménu budoucnosti a živočišné přirozenosti, se naši hrdinové zabívají vlastními maníry, rozmary a sobeckými touhami. Navíc si ve svých rozhodnutích často protiřečí, což je vidět především v posledních 70 čtečkostranách, kdy oba prakticky obrátí svůj dosavadní přístup. Jejich naivní rozhodnutí vedla prakticky k destrukci celé lodi. Od začátku jsem četla knihu s cílem zjistit, zda se děj trochu vylepšil, i tak jsem ale třetinu knihyprolétla rychločtením. příliš mnoho nudných rozvleklých pasáží o ničem. na druhu stranu ale ocenuji velmi dobré vystižení vzpoury a chování lidí. Pokud vás chování davu rozčilovalo, tak takhle se moji milí zlatí chovají lidé. at žije demokracie. jinak také opakuji, že myšlenka a příběh jsou skvělé. škoda toho stupidního dětského chování a nelogičností.