Strašák a Armáda zlodějů

Strašák a Armáda zlodějů

Alpress - 2012
ISBN: 978-80-7466-089-4

Alpress (2012) 978-80-7466-089-4 376

Na Dračím ostrově se kdysi vyvíjely zbraně bez jakéhokoli omezení. Nyní ho obsadila organizace, která si říká Armáda zlodějů. Má v úmyslu uvést do chodu zařízení, které je schopné zapálit atmosféru. Zabránit jim v tom má jednotka kapitána Shanea Schofielda zvaného Strašák. Jenže lovec lidí Renard, který má Schofielda zabít, na něj číhá právě tam… (Založil/a: al-ma)

sharky95
  24. 4. 2014, 23:41
Reilly se po cestovatelském Strašákovi vrátil ke kořenům. Máme tu led, základnu, Francouze (včetně ponorky)a částečně konspirační zápletku (jen ne tak moc jako v Základně 7 a v Polární stanici). Pohodové čtení, ale všeho moc škodí - nesmrtelnost některých postav byla i na poměry tohoto autora trochu moc.
eda220
  17. 7. 2013, 21:06
Další pokračování legendárního Strašáka! Reilly napsal další skvělou knihu, která je hlavně pro pobavení, tudíž nějakou smysluplnější myšlenku u ní nečekejte. Kniha se mi zdála lepší než Strašák, ten na mne působil přehnaně (cestování po celém světě, hodně nemožných momntů...). Doufám, že série Strašáka bude pokračovat, je to dobré a hlavně odpočinkové čtení. 90%