Sedmé znamení

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Alpress - 2012
ISBN: 978-80-7466-097-9

Alpress (2012) 978-80-7466-097-9 328

Obyvatele malého města stihne každých sedm let týden plný katastrof. Je možné, aby je měly na svědomí tajemné síly, které svou přísahou uvolnili tři chlapci? Tuto legendu chce využít spisovatelka Quinn jako téma pro svou knihu. Dorazí sem právě včas, jenže netuší, že se sama stane součástí záhady. (Založil/a: al-ma)

Nora Roberts Nora Roberts
*10.10.1950

koki.veru
  28. 1. 2014, 20:36
Úžasná knížka, plná napětí, strachu, záhad, ale i lásky a přátelství. Je to první díl z trilogie knížek o městečku, ve kterém každých sedm let dojde k týdnu plnému katastrof. Cal, potomek zakladatele města, spolu se spisovatelkou Quinn, která chce psát o této záhadě, se díky tomu dají dohromady, a společně s dalšími čtyřmi přáteli čelí nebezpečí, které se rychle blíží.
minkar
  16. 1. 2016, 16:25
Libi se mi, kdyz Nora Roberts kombinuje soucasnost a minulosti a okoreni to nejakych duchem. V pripade teto knihy to bylo lehce prekorenene. Nejsem si jista, zda se mi chce cist dalsi dve knihy z teto serie, ale na druhou stranu jsem zvedava na rozuzleni. No uvidime :-)