Jak mít rád sám sebe

Jak mít rád sám sebe

Čtyři kroky ke šťastnějšímu já. Základní kniha k sebepoznání.\r\nLidský život je cestou, která nás vede k oné velké a věčné pravdě, že náš život je jen a jen o lásce. Současně nás ale od této pravdy odvádí. Milovat sebe sama je pro řadu z nás velmi obtížné, neboť jsme často mylně přesvědčeni, že mít rád sám sebe je pouze projevem egoismu, domýšlivosti, vypočítavosti, chamtivosti, a jiných podobných vlastností. Láska k sobě samému je naproti tomu spíše zurčící, zpívající potůček, který nám ukazuje cestu, jak se stát sám sebou v tom nejplnějším a nejlepším smyslu slova. Následkem nejrůznějších životních zkušeností jsme „zapomněli“ mít se rádi. \r\nTato kniha vám pomůže tuto schopnost znovu \r\nnalézt pomocí čtyř kroků: 1. Ozvat se a říci nahlas svůj názor, 2. Jednat sami za sebe, 3. Vymýtit vše nepotřebné, 4. Vydat se na novou cestu k lásce. Jakmile vykročíte - v myšlenkách, slovech nebo činech – a překročíte svoje vlastní vnitřní hranice, začnete ve skutečnosti fungovat novým způsobem. Začnete mít sami sebe rádi. (Založil/a: VerčaMalča)