Terapeutka

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Víkend - 2012
ISBN: 978-80-7222-861-4

Víkend (2012) 978-80-7222-861-4 288

Všechno si jenom namlouvá, nebo je opravdu v ohrožení života? Siri Bergmanová pracuje jako psychoterapeutka v malé lékařské praxi v centru Stockholmu. Je zvyklá na setkání s duševními propastmi a bolestnými tajemstvími. Už rok, od chvíle, kdy její muž zahynul při potápěčské výpravě, bojuje především sama se sebou. Žije v naprostém ústraní v malém domku u moře. Navzdory svému panickému strachu ze tmy chce dokázat, že se vyrovná s vlastní samotou. Možná si jenom namlouvá, že ji někdo pozoruje. Nejspíš vůbec nic neznamená, že zmizel její kocour. Ale když jednou ráno při plavání v moři narazí na mrtvolu své pacientky, dostává noční můra reálný rozměr. Selhala Siri jako terapeutka, nebo jí někdo chce zničit život? (Založil/a: Moreanne)

Camilla Grebe Camilla Grebe

AsaTräff AsaTräff

Evina Kalousová
  15. 9. 2016, 21:21
Bylo to super oddechové čtení. Místy mi lezla po těle husí kůže, ale bylo to napínavé, napětí bylo dávkováno po kouskách, tak jak to má být. Vrah byl nečekaný (alespoň pro mě). Dávám 5* a vřele doporučuji! :-)