Chytrost nejsou žádné čáry

Chytrost nejsou žádné čáry Originální název: Chytrost nejsou žádné čáry

XYZ - 2012
ISBN: 978-80-7388-726-1

XYZ (2012) 978-80-7388-726-1 272

Humoristické texty autorské dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Příběhy z deníčků, výletů, veselé pohádky, vtipné reklamy, parodie, texty k písničkám, dokonce i pokus o muzikál a divadelní hru! Historky o tom, co se v české společnosti stalo, nebo mohlo stát, co kdo řekl, nebo říci mohl. (Založil/a: Moreanne)

Richard Genzer Richard Genzer
*20.12.1966

Michal Suchánek Michal Suchánek
*29.07.1965

Raggen
  29. 9. 2014, 9:50
Sem tam vtip, sem tam nic moc... Jako oddychovka v mobilu do metra akorát... Tištěnou verzi mít nemusím, z mobilu mažu...
PitaPitovic
  23. 5. 2016, 19:03
Kniha zakoupené jen proto, že ,,Geňa a Suchánek". Doufala jsem ve vtipy, které mám tak ráda z Tele Tele, ale moc jich tam není. Na pobavení je dobrá. S postupem času vím, že bych si jí nejspíš nekoupila.
zdeno_bla
  8. 1. 2013, 14:04
Knížka, která nenadchne, ale ani neurazí. Občas vtipná, občas nudná, někdy trapná. Kdyby jí napsal někdo jiný než S. a G., upadla by v zapomnění dřív, než by jí někdo vydal. Koukám, že knížka vyšla nově s novým obalem, já mám vydání z roku 2006. Pánové asi zkusili uspět znovu v dobách boomu Partičky.