Jako v ráji

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-1983-6

Ikar (2012) 978-80-249-1983-6 280

Marcus je dokonalým britským gentlemanem počátku 19. století. Honoria je sestrou jeho nejlepší kamaráda Daniela. Říct však, že oni dva jsou přátelé, by bylo příliš odvážné tvrzení. Když Daniel Marcuse poprosí, aby po nějakou dobu na jeho sestru dohlédl (neboli odháněl nápadníky), nemůže Marcus odmítnout. Netuší, jak složitý úkol právě přijal – mladá dáma totiž na nápadníky doslova líčí pasti. Ve chvíli, kdy se ale do jedné z nich omylem chytí Marcus a zraní si nohu, je jasné, že tihle dva spolu budou muset strávit více času, než by si přáli… (Založil/a: martheen)

Bloodym
  29. 11. 2013, 16:21
První díl série o nechvalně známých Smithe-Smythových, se kterými se setkáváme od prvních knih autorky, nejhorších hudebnic všech dob. Julie Quinnová má své knihy v rozličných sériích a však bedlivému čtenáři neunikne, že se hlavní hrdinové těchto sérií potkávají. Je milé vidět, že autorka si je ve svých postavách schopna udržet pořádek. Protože sdílím množství hudebního nadání s hlavní hrdinkou a jejími sestřenicemi, do jistých scén jsem se dokázala naprosto dokonale vžít. Ačkoliv kniha podle mě není nejlepší knihou autorky, její fanoušci ji ocení.
-Nikola-
  26. 12. 2013, 11:32
Mě vždy udiví ta nevyčerpatelná fantazie a nápady. Děj ubíhá s takovou lehkostí, pořád čtete a najednou si všimnete, že je konec. Taky miluju autorčiny popisy, napřiklad v této knize ošetřování Marcusovy nohy.