Originální název: Double Dexter
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-295-4

BB art (2013) 978-80-7461-295-4 688 Knihy Dexter v hlavní roli, Delikátní Dexter a Dvojí Dexter vyšly jako omnibus
BB art (2012) 978-80-7461-246-6 344

Šestý díl série Dexter
Děsivé a zábavné dobrodružství temného obránce zákona

Spokojený otec a strýček (i jeho sestra Debora má dítě) si užívá manželského života a věnuje se dál svému koníčku, likvidaci sériových vrahů. Jenže pak se stane chyba a při jedné akci zjistí, že měl svědka. Neznámý však nejde na policii, ale vezme si Dextera za vzor. Začne v jeho stylu masakrovat Dexterovy kolegy z policejního sboru a zanechávat stopy ukazující na Dexe. Chytí se toho hloupý Debořin parťák a pochopitelně seržant Doakes. Dexter stále nemůže odhalit totožnost záhadného muže a ani bratr Brian nic nezjistí. K rozuzlení dojde, až když muž unese Dexovy děti… (Založil/a: Antonín)

Samael
  31. 3. 2013, 13:18
Chudák Dexter má zase jednou smůlu a je přístižen při svých hrátkách se svou obětí a aby to nebylo málo,má doma nespokojenou Ritu.To by nebyl Dexter aby si s tím neporadil.Doufám,že Jeff Lindsay ještě něco napíše!!
Arktos
  11. 3. 2015, 10:25
Dexter opět v nesnázích. Asi v nejhorší situaci jaké kdy byl. Celou dobu má pěknou smůlu, na konci se to ale otočí a s pořádnou dávkou štěstí a trochou Dextrova umu dopadne všechno líp než si sám dokázal představit.
Khiha je jako všechny Dextrovky napínavá až do konce. Plná klasického Dextrova humoru a chladného uvažování. Obzvlášť část s právníkem co našla Rita mě parádně pobavila. První díl a Delikátní Dexter se mi líbily víc ale rozhodně stojí za přečtení.
jethro.tull
  26. 3. 2014, 13:26
Velice napínavě i vtipně napsaná kniha. Několik věcí bych však této knize přece jen vytkl. Za prvé humor mi občas přišel takový jednoduchý, prvoplánový. Ale nejvíc mi vadila jiná věc. Zvykl jsem si, že Dexter je inteligentní vtipný chlapík s drobnými charakterovými kazy. V této knize je však Dexter s inteligencí na štíru. Nepovažuju se za kdovíjak nadprůměrně inteligentního, a snad právě proto mi tentokrát lezlo na nervy, jak je Dexter nedovtipný až hloupý, jak mu to nedochází. Čekal jsem, jak taková zřejmá věc dojde Dexterovi až po mnoha stránkách textu, a to mi kazilo radost z jinak příjemného čtení.
70 - 75 %