Adele

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Mladá fronta - 2013
ISBN: 978-80-204-2931-5
Vyšlo jako e-kniha

Mladá fronta (2013) 978-80-204-2931-5 208 Vyšlo jako e-kniha.
Mladá fronta (2012) 978-80-204-2752-6 320

Britská zpěvačka a skladatelka Adele, držitelka několika cen Grammy a Ceny kritiků BRIT Awards, se okamžitě po vydání první desky 19 v roce 2008 dostala na první místa hitparád. Fanoušky i hudební kritiky po celém světě uchvátil její hluboký hlas a soulový projev, v němž se, navzdory jejímu věku, odrážejí její vnitřní emoce. Hity jako Chasing Pavements, Rolling in the Deep nebo Someone Like You se dostaly nejen na první místa hitparád v mnoha zemích, ale především do uší a srdcí tisíců fanoušků, které si Adele získala svým nezaměnitelným hlasem a bezprostředností. Tento životopis nabízí pohled na místa jejího dětství a dospívání, zvraty v pracovním a osobním životě, které formovaly její projev a určovaly směr jejího úspěchu. (Založil/a: Antonín)

Caroline Sanderson Caroline Sanderson
*??.??.????

moonchild
  29. 10. 2013, 18:30
Adele je má oblíbená zpěvačka.Líbí se mi její písně,texty a vzhled.Zajímal mne její příběh takže jsem si jí půjčila v knihovně a moc se mi líbila.