Toxický squat

Toxický squat Originální název: Toxický squat

XYZ - 2008
ISBN: 978-80-7388-104-7

XYZ (2008) 978-80-7388-104-7 268

Syrově upřímná exkurze do světa tvrdých drog od mladé autorky Hany Kavurové jistě naléhavě osloví širokou škálu čtenářů napříč generacemi. Toto působivé dílo se nejen výpovědní sílou a autentickým příběhem dvou sester v područí omamných látek, ale především literární kvalitou může směle řadit po bok již téměř klasických bestsellerů tohoto žánru, jakými jsou třeba tituly MY DĚTI ZE STANICE ZOO, MONARCHA ABSINT, nebo MEMENTO. (Založil/a: bunny)

Hana Kavurová Hana Kavurová
*15. 4. 1990

hanci.hp
  25. 10. 2011, 23:29
Nezažila to, proč o tom píše? Občas mi to připadalo jako by se jí jen zdál nějaký neuspořádaný sen...
cinies
  18. 12. 2014, 10:21
Slečna jen opsala pasáže z internetové diskuze nejmenovaného zařízení pro drogově závislé. I když se tam ptala, jestli to někomu nevadí, použila texty i těch, kteří o tom vůbec nevěděli. Takže dobrej šoking, když čtete knížku a na deseti stránkách najdete svoje celý odstavce.
Proto to působí tak slátaně.
rezina
  13. 5. 2011, 15:17
Neni to tak spatny...proste takovy fantasy. Kdokoliv, kdo si precte My deti ze stanice zoo a Memento, nemuze byt spokojen. Zatimco tyto pribehy vypraveji lide, kteri maji s drogami zkusenosti, je videt, ze autorka veci, o kterych pise nezazila. Takova pohadka o drogach.
bunny
  18. 2. 2010, 18:20
Neustále se opakující slovní spojení, agresivní vysvětlování známých pojmů, stránky zaplněné slovy jen, aby se neřeklo. Rozhodně bych tuto knihu nespojovala s Mementem, nebo MDZSZ. Asi je to dané věkem autorky. Možna za pár let, napíše knihu znovu a trošku dospěleji a nenásilněji.