Městečko Virgin River

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Ikar - 2012
ISBN: 978-80-249-2005-4

Ikar (2012) 978-80-249-2005-4 368

Melinda Monroeová potřebuje po smrti manžela nalézt sílu do života. Podle internetu se zdá být Virgin River, nalézající se na kraji národního parku, tím nejmalebnějším místem na zemi, a tak neváhá a přijme zde místo zdravotní sestry a porodní asistentky. Její představy však vezmou za své hned po příjezdu: tma, liják a bláto, do kterého se boří na každém kroku. Jejím nadřízeným má navíc být doktor, který však dává, jak jen to je možné, najevo, že rozhodně žádnou pomoc nepotřebuje. Zklamaná Mel se tedy rozhodne hned na druhý den vrátit do Los Angeles. Když však chvíli před odjezdem společně se sympatickým Jackem, bývalým vojákem a majitelem zdejšího baru, nalezne odložené novorozeně, její odjezd se poněkud zkomplikuje... První díl série z městečka Virgin River od úspěšné americké autorky Robyn Carrové. (Založil/a: martheen)

Illaa
  28. 3. 2013, 12:24
Velice čtivá kniha. Zajímavé mi přišly podrobné popisy míst, nádherné přírody. Jen mi na tom příběhu přišlo všechno až moc ideální a vycházející podle plánu. Jako kniha k zasnění ale dobré. Dávám tři hvězdy.
Lucy1994
  8. 6. 2016, 10:35
Takové pohodové čtení. Hodně emotivní, citlivky jako jsem já pár slz určitě uroní. Jen se dalo trochu předpokládat, kam ten děj bude směřovat, co se stane a jak to dopadne. Ale kniha na odreagování dobrá, bavila mě a krásně se četla.
Lucieee
  3. 2. 2013, 18:52
Tohle je přesně ta kniha, která Vás pohltí od úplného začátku. Nikdy se nenudíte, protože se pořád něco děje - ať už to je chytání ryb, nebo citové zhroucení. Knize nechybí napětí, romantika a ani sex. Jsem nadšená!