Sněžná slepota

Poprvé vydáno celosvětově: 2004

Knižní klub - 2006
ISBN: 80-242-1656-6

Knižní klub (2006) 80-242-1656-6 348

Madoba-2 je virus smrtonosnější než Ebola: zasažený člověk zemře na masivní krvácení ze všech tělesných otvorů. S děsivou rychlostí se šíří kapénkovou infekcí. Zatím spočívá za nejpřísnějších bezpečnostních opatření v biologickém trezoru výzkumného ústavu na skotské Vysočině, který vede špičkový vědec Stanley Oxenford. Ale jeho syn Kit už má plán, jak se ho zmocnit., nezajímá ho, k čemu chce zákazník nebezpečný virus použít, hlavně že částka, kterou za splněný úkol obdrží, pokryje dluhy z hazardních her ... (Založil/a: skjaninka)

Kimon
  17. 3. 2013, 12:53
Ken Follett se vyznamenal romány na "Pilíře Země" a "Na věky věků". Tím si získal můj obdiv. Bohužel tento román - thriller nepatří mezi mé oblíbené. Lépe mu jdou jistě ty historické.
l.krak
  13. 5. 2012, 22:11
Velmi dobře napsaná kniha, první co jsem od autora četl a její děj mě naprosto strhl, že jsem knihu neodložil z ruky.