Útesy sebevrahů

Poprvé vydáno celosvětově: 2008

Beletris - 2008
ISBN: 9788090352575

Beletris (2008) 9788090352575 253

Hlavní hrdinka esoterického románu Útesy sebevrahů je běžnou ženou z dobře situované rodiny s milujícím manželem a dvěma dospívajícími dětmi. Zdálo by se, že její osud se může odvíjet klidně a spokojeně i přes časté unavně se opakující problémy s manželovou tetou, stejně jako přes občasné zdravotní potíže a a zvláštní transcendentální vize, jež se jí v poslední době zjevují ve snech.Ale vytoužený zájezd do Egypta, zrušený za neobyčejných okolností, se ukáže být dramatickým momentem, v němž mohlo jít o život - a ve svém důsledku ji pak zavádí do Londýna, kde dojde k podstatnému setkání. Bývalý egyptolog českého původu, zabývající se v posledních letech psychoanalýzou a regresní terapií, společně s ní začne odhalovat nejen podstatu jejích zdravotních potíží, ale i souvislost jejích vizí s prastarou historií z doby dávné egyptské královny Nitokris a její společnice Tanji, velekněžky bohyně Isis.Autorka vypráví o běžných radostech i strastech současné ženy, ale zároveň vyjadřuje i svou víru v to, že i v nejvšednějších osudech je skrytý velký příběh a že skrze jeho poznání a pochopení je možno dojít k pocitu š'tastného naplnění svého života. (Založil/a: jana80)

jana80
  17. 7. 2013, 19:26
Další kniha od paní Černé, která mě opět nadchla, stejně jako všechny ostatní. Její knihy se čtou samy. Už se těším na další :-)
Sarka.h2911
  29. 4. 2013, 11:46
Další úžasný román této autorky, která je nejen skvělá spisovatelka, ale i úžasná osobnost. Doufám, že se spolu ještě potkáme Jaruško!!!!! Všechny knihy této autorky jsou pro mě jako dar a těším se na další!