Můj nejhorší školní rok

Můj nejhorší školní rok Originální název: Middle School: The Worst Years of My Life
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Albatros - 2012
ISBN: 978-80-00-02944-3

Albatros (2012) 978-80-00-02944-3 288

Dvanáctiletý Rafe Khatchadorian začíná rok v nové škole. Pro nováčka je to noční můra, než pochopí nové zvyklosti a různá ředitelská nařízení. Zvlášť když má Rafe na angličtinu dračici, která na něj dští oheň, a v tělocviku ho mučí kulturista. A to si Rafe hned první den omylem sedne do lavice k spolužákovi, kterému přezdívají Miller Mlátička, co šikanuje mladší a jeho ruce jsou velikosti XXXL. Rafe si začne malovat deník plný posměšných vtipů, ředitele zpodobní jako ještěra, angličtinářku jako dračici! (Založil/a: Moreanne)

Chris Tebbetts Chris Tebbetts

James Patterson James Patterson
*22.03.1947

kosik.tomas@gcbrod.cz
  15. 9. 2015, 15:56
žánr: humor pro děti
obsah: Kniha vypráví o klukovi, který vyvádí hlouposti a neučí se. Hlavní postava se jmenuje Rafe a začal chodit na druhý stupeň do nové školy. Tady prožívá různá dobrodružství. Mě osobně se líbila, doporučil bych ji dětem od 11 - 13 let. Počet stran 288. Má černo bílé obrázky a malá písmena . Dávám 4,5 hvězdiček.