Richard Hammond

Richard Hammond

Podtitul: ...Nebo jsem cvok?

XYZ - 2012
ISBN: 978-80-7388-742-1

XYZ (2012) 978-80-7388-742-1 304

Richard Hammond aka Hamster je anglický komentátor, spisovatel a novinář. Známe ho například z pořadů Brainiac: Šílená věda, Drtivá porážka, ale především jako jednoho ze tři moderátorů pořadu Top Gear, díky kterému se stal celosvětovou hvězdou. Hraje na basovou kytaru, rád jezdí na kole, od nehody jí celer… Vše podstatné na sebe prozrazuje s ironií a humorem sobě vlastním v autobiografické knize. (Založil/a: Moreanne)

Richard Hammond Richard Hammond
*19.12.1969

telusd
  15. 8. 2015, 14:00
Pardání čtení, nepostrádá vtip, tak jak ho u Hammonda známe. Kniha se čte velice dobře, seznámíte se s Hammondem jako takovým, jeho rodinou i prací.
hafling.i.lowe
  4. 7. 2013, 22:07
Perfektní knížka od mého oblíbeného moderátora z Top Gearu. Rozbíjí tím klišé, že holky nemůže zajímat nic, co se aut týče, jelikož já jsem aut milovník a Hammond si mne naprosto získal... Kniha je plná vtípků a vzpomínek, které si snad raději člověk ani nepředstavuje, jelikož už komicky zní, natož tak vypadají.