Abarat - Absolutní půlnoc

Originální název: Abarat: Absolute Midnight

BB art - 2012
ISBN: 978-80-7461-248-0

BB art (2012) 978-80-7461-248-0 536

Abarat, tajemný svět, kde má každá hodina svůj ostrov a nic není takové, jaké se zdá být, je v ohrožení. Strakatá bába, matka děsivého vládce půlnočního ostrova, má totiž ďábelský plán: zhasne hvězdy, měsíc i slunce, a nad celým souostrovím se rozhostí nekonečná, absolutní půlnoc. Přichází krutá a krvavá válka mezi silami světla a temnoty, v níž se objeví noví hrdinové, ale i nečekaní nepřátelé. Candy Quackenbushová, dívka z našeho světa, má moc Abarat zachránit, čeká ji však strastiplná cesta, na níž bude muset leccos obětovat… (Založil/a: Snicketka)

chazynka
  4. 1. 2013, 17:58
Na pokračování Abaratu jsem čekala dost dlouho, ale vyplatilo se to. Do knížky jsem se zcela ponořila a nemohla jsem přestat číst, protože každá kapitola byla zajímavější a zajímavější. V příběhu nastaly velmi zajímavé zvraty, které obohatily už tak dost zajímavý příběh a děj. Snad zase nebudu muset tak dlouho čekat na pokračování :-) 100% a je k oblíbeným.
cubajz
  17. 7. 2013, 7:41
Jak už tu někdo zmínil, příběh mi přišel oproti předchozím dílům trochu natahovaný. Nicméně mrazivá kombinace pohádkového vyprávění a hororových propriet funguje pořád bezchybně.
Max1987
  22. 2. 2013, 8:28
Kniha je vydařena ale už mi to přijde trochu roztahování škoda no čekal jsem ze to bude vydařenější a to ani nejde jako Lovec duší :D