Narodili jste se bohatí

Narodili jste se bohatí
Originální název: You were born rich

Zig Ziglar môže byť majstrom motivácie, Mark Victor Hansen - autor Slepačej polievky pre dušu - majstrom rozprávania, Anthony Robbins môže byť guru osobnostného rozvoja, no Bob Proctor je majstrom myslenia. V oblasti systematizácie života sa mu nikto nevyrovná. Je jednoducho najlepší.

Bob Proctor zbiera myšlienky, ako Imelda Marcos zbierala topánky. Spája ich a prepletá do úžasných tvarov; kde jedna myšlienka logicky nasleduje po druhej, až kým nevytvoria ucelený systém. V knihe Narodili ste sa bohatí sa to Bobovi Proctorovi opäť darí, tentokrát vás krok za krokom dovedie k prekvapujúcemu zisteniu, že úspech neznamená vždy získanie toho, čo nemáte, ale skôr opätovné usporiadanie toho, čo tu už je.

So zanietením som čítal, ako sa Bob zhostil svojej úlohy a uvedomil som si, že neustále aplikujem jeho odporúčania či už na prebiehajúce projekty, alebo na vzťahy. V tom spočíva ohromný prínos tejto knihy. Jej závery môžete okamžite uplantniť vo svojom vlastnom živote. Začnú vás ovplyvňovať oveľa skôr, ako dočítate poslednú kapitolu.

Predhovor: Doug Wead - bývalý špeciálny asistent prezidenta Busha v Bielom dome. (Založil/a: Odvaha)