Mrazivý ráj

Originální název: Eiskalte Paradies

Nava - 2002
ISBN: 80-7211-128-0

Nava (2002) 80-7211-128-0 155

Příběh šestnáctileté Hany, která je nedobrovolně zatažena ke svědkům Jehovovým, protože po náhlé smrti matky se otec znovu ožení právě s vyznavačkou této víry. Jsou zde popsány hrůzy, kterých jsou schopni zfanatizovaní jedinci. (Založil/a: fix.a)

Jana Frey Jana Frey
*16.04.1969

gabce
  15. 2. 2014, 22:46
Kniha mne velmi zaujala a byla přečtená jedním dechem. Udivovala jsem se nad myšlením a jednáním svědků Jehovových. Nikdy mne nenapadlo, jak vlastně žijí, že i toho pitomého lékaře mají ze svých řad apod. A když se ve společnosti o těchto lidech bavíme, dokážu podat informace, které ostatní nemají
makyna2000
  2. 12. 2015, 22:20
Tuto knihu jsem dostala k svátka. Jakmile jsem si přečetla název, protočila jsem očima. Myslela jsem si, že třeba po pěti stránkách to zavřu a číst nebudu. Opak byl pravdou. Hned od první chvíle mě knížka bavila. Nikdy mě nenapadlo, jak lidé s odlišnými zvyky žijou tak odlišně. Knihu jsem přečetla během čtyř dnů co se u mě moc nestává.
Momentálně jí čtu už asi po šestý a to ještě není konečný číslo.
Knihu doporučuju všem, kteří se nevysmívají ostatním jak žijou, a kteří jsou procítlivý.
Nádherná kniha....;)