Poslední výkřik

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Baronet - 2012
ISBN: 978-80-7384-567-4

Baronet (2012) 978-80-7384-567-4 472

Ve chvíli, kdy uvíznete v síti spřádané vrahy, jediná věc, která vás může ještě zachránit, je... Poslední výkřik...
Dvanáct žen zmizelo, aniž by po nich zůstala jediná stopa nebo jakýkoli záchytný bod… místo jejich pobytu zůstává i po jedenácti letech záhadou.
Amelia Faradayová je krásná a chytrá devatenáctiletá dívka, ale zároveň je to chodící neštěstí. Trpí výpadky paměti a také ještě něčím horším – pocitem, že je zapletena do série vražd.
Nyní, když dochází k řadě nových vražd a Ameliiny výpadky paměti jsou stále častější, klade sama sobě otázku, zda právě ona není tím chladnokrevným vrahem – nebo je snad ve vražedné hře, která nyní začíná, pouhým pěšcem? (Založil/a: Moreanne)

Lucianna
  3. 12. 2014, 20:39
Krásný příběh z pohledu více lidí. Když knihu četla maminka tak říkala že to naprosto neočekávala, ale já jsem pravý opak. Detektivky nečtu z jednoho důvodu a to je: Vždy odhalím vraha. Takže pro mě to není žádným překvapením. Ovšem někdy svá pravidla poruším a nějakou si přečtu. A když jsem byla v knihkupectví jak jsem neodolala a koupila ji. Sice jsem to odhadla dobře (nečekané), ale bylo to příjemné čtení. Takže z toho plyne že ji nemůžu vynachválit! A navíc se mi líbila psychika postav a (tak jako u všech) šťastný konec!:-)
orisi
  17. 1. 2014, 12:40
Perfektní příběh, plný zvratů. Autor umí popsat pocity, což k psychothrilleru patří . Rozhodně doporučím . Četl jsem pomaleji a vychutnával . Jestli to někomu připadá zdlouhavé, mě rozhodně ne . Každý čtenář má svoje .......