Já jsem

Já jsem

Podtitul: Proč tato dvě slova tolik znamenají

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-87642-05-4

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-87642-05-4 40

Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph.D., vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti.
Titul „Já jsem“ je nejnovější a zatím poslední ze série unikátních motivačních knih Dr. Dyera. Přináší dětem jednoduché poselství: Bůh není nikde daleko, ani vedle nás. Nejsme totiž odděleni od Boha, jsme jeho součástí!
Když děti pochopí, že božská láska a síla jsou součástí každého z nás, může jim to pomoci naplnit jejich největší potenciál v životě. Kniha pomůže vašim dětem uvědomit si, že jsou „větší“, než si vůbec dovedli představit a zvládnou mnohem více!
V závěru knihy naleznete zvláštní část, která se věnuje důležitému významu a způsobu, kterým používáme slova Já jsem při vytváření lásky a štěstí ve svém životě a ve světě vůbec.
Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy. (Založil/a: Moreanne)