Nejděsivější československé zločiny

Nejděsivější československé zločiny Originální název: Nejděsivější československé zločiny

XYZ - 2012
ISBN: 978-80-7388-638-7

XYZ (2012) 978-80-7388-638-7 216

Jaromír Slušný se ve své knize zabývá zločinci na našem území. Příběhy nejznámějších českých bestiálních vrahů od roku 1918 po zrušení trestu smrti v roce 1990 jsou varováním i poučením. Proč se vůbec brutalitou vyšinutých osobností a psychopatů zabývat, proč číst děsivá svědectví hrůzných činů? Jistě ne pro rozptýlení. Pronikneme-li hlouběji do povah zločinců, možná se v budoucnu podaří podobným činům předcházet či jejich pachatele snáze odhalovat. (Založil/a: Moreanne)

Abigor
  23. 12. 2012, 21:42
Nic jinýho, než Černá kniha českých sériových vrahů pod jiným názvem! A že je ten název je po čertech trapnej! Jinak ale všechno při starým, tj. při dobrým! Občas trochu moc superlativů na můj vkus a málo faktických informací, ale co už... Na tohle téma asi nejlepší publikace zaobírající se Čechy, stojí za zmínku, že tam snad nepadne jméno, jako Dahmer, nebo Kemper a to ani jednou! To je chválihodné... Tady jde o Čechy, ne o omílání všem známých faktů! Ale když srovnám kapitolu o Olze Hepnarové s knihou Olga Hepnarová : oprátka za osm mrtvých, tak Černá kniha Žalostně selhává! Koho Olga zaujme, nechť sáhne po zmíněné knize a na všechno, co četl tady zapomene. Jinak ale knihu lze víc, než chválit! Já ji koupil a užívám si jí!
Samael
  15. 6. 2014, 23:55
Jak píše Abigor ,,Nic jinýho, než Černá kniha českých sériových vrahů pod jiným názvem\" Opravdu zajímavé čtení.